Martı Global Gümrükleme & Lojistik

Martı Global
  • Martı Global
  • English
Martı Global

Misyon,Vizyon ve Değerlerimiz

32 Yıldır Artı Değer Üretiyoruz...

Misyonumuz;

Martı Gümrük Müşavirliği Limited Şirketi olarak müşterilerimizin gümrükleme ihtiyaçları için herzaman beklentilerinin ötesinde ve müşteri memnuniyetini sürekli önplanda tutan bir hizmet anlayışı ile çalışmaktan gurur duyuyoruz.

 

Vizyonumuz;

Martı Gümrük Müşavirliği olarak akademik birikimlerimizi ve tecrübelerimizi, gelecek nesillere taşıyan ve daima çalıştığı kurumlarla entegre olmuş bir şekilde işimizin zirvesinde olmak ve bununla birlikte sektördeki örnek duruşumuzu sürekli hale getirmek vizyonunu benimsiyoruz.

 

Değerlerimiz;

Biz kendimizi, kişi ve kurum olarak gümrük kanunu ve buna bağlı diğer mevzuatlardan ve ilkelerden asla ödün vermeden, müşterilerimize saygılı, açık, dürüst, güvenilir ve en yüksek kalitede gümrük hizmetleri sunmaya adamış bulunuyoruz. Kendimizi adadığımız işin, siz müşterilerimizin ve bize tevdi ettiğiniz işin önemini asla unutmuyoruz. En değerli şeyin bilgi, bilgiyle gelen hizmetin de en iyisi olduğunu biliyoruz. Bu amaç ve anlayışla bütün hizmetlerimizde şirketimizin, İstanbul ve İstanbul dışı tüm gümrüklerde müşterilerimiz için daima önde gelen referans merkezi olmasını diliyoruz.